Konsultacje online
Centrum medyczne "Profesor Dziki Clinic"
Konsultacje online

Szanowni Państwo,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w naszym Kraju, chwilowo ograniczyliśmy do minimum naszą działalność w Profesor Dziki Clinic. Zdając sobie sprawę z potrzeb pacjentów wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wprowadzając nowatorską formę konsultacji medycznych w naszej Klinice - wideokonferencje lub konsultacje telefoniczne. Jednakże aby móc skorzystać z takiej formy konsultacji należy spełnić kilka formalności.

Konsultacje internetowe będą prowadzone poprzez program Skype. Aplikacja ta dostępną jest na wielu platformach : Windows, Mac OS, Android oraz iOS. Link do programu https://www.skype.com/pl/get-skype/download-skype-for-desktop/

Prosimy o pobranie zgody RODO , wydrukowanie jej, podpisanie a następnie odesłanie skanu(najlepiej w formie PDF) na nasz adres mailowy - dzikiclinic@gmail.com .
Należy również zeskanować wszelką niezbędną dokumentację medyczną w formie pliku PDF i odesłanie jej do nas na adres dzikiclinic@gmail.com , wraz z krótkim opisem najważniejszych dolegliwości oraz ewentualnych pytań i sprawy jakiej ma dotyczyć wizyta.

Dodatkowo przed wizytą należy wpłacić stosowną opłatę (cennik lekarzy dostępny na stronie internetowej) na numer konta :

Profesor Dziki Clinic - wszyscy lekarze - numer konta:
81 1140 2004 0000 3402 7897 3910

Wizyta do Prof. Adama Dzikiego - numer konta:
32 1020 3408 0000 4802 0070 4700

W tytule proszę wpisać swoje imię i nazwisko oraz frazę „ konsultacja lekarska„ .
Potwierdzenie elektroniczne płatności z banku proszę wysłać do Nas na mail : dzikiclinic@gmail.com

Nasza rejestracja jest dostępna pod telefonem 579-00-99-55 (pn-pt 9:00-19:00 ).

Po spełnieniu powyższych formalności, rejestracja wyznaczy Państwu jak najszybszy termin konsultacji, podając nick Skype lub numer telefonu na który należy zadzwonić oraz godzinę umówionej wideo/tele-konferencji.
Podczas wizyty możliwe jest wystawienie e-recepty oraz wysłanie zaleceń lekarskich.
Konsultacje trwają max 15 min, dlatego prosimy o nieprzedłużanie rozmów, gdyż nie chcemy doprowadzić do niekomfortowej sytuacji, gdzie pozostali Pacjenci będą czekali na swoją umówioną kolejkę.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Profesor Dziki Clinic

Umów się na wizytę

TELEFONICZNIE
579 00 99 55

NOWA LOKALIZACJA
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 9/A
90-368 Łódź

ON-LINE
Profesordzikiclinic.lekarz.center

E-MAILOWO
dzikiclinic@gmail.com

GODZINY PRZYJĘĆ
od poniedziałku do piątku 9.00-19.00