Lekarze
Centrum medyczne "Profesor Dziki Clinic"

Terapeutka Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, w trakcie szkolenia z psychoterapii i socjoterapii w  ramach Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. 

Pracuję  z dorosłymi, którzy doświadczyli traumy szeroko rozumianej lub potrzebują wsparcia w zakresie utraty zdrowia lub życia osoby bliskiej.

Trauma prowadzi do kompletnej reorganizacji systemu przetwarzania bodźców przez umysł i mózg. Większość osób, które znalazły się w sytuacji, która jest dla nich nie do zniesienia i nie do zaakceptowania, nie jest w stanie myśleć o trudnych doświadczeniach, stara się wyprzeć je ze świadomości i żyć dalej, zachowując się tak, jakby to się nigdy nie stało. Tyle że „normalne” funkcjonowanie może być niezwykle trudne.

Prowadzę też terapię dla par i członków rodziny, ponieważ bardzo ważne jest wsparcie nie tyko dla tych, którzy nie wiedzą jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości, a także dla ich najbliższych.

Jako  oligofrenopedagog z certyfikatem terapii TUS pracuję z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami rozwojowymi, niedostosowaniem społecznym oraz spektrum Autyzmu.

Umów się na wizytę

TELEFONICZNIE
579 00 99 55

NOWA LOKALIZACJA
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 9/A
90-368 Łódź

ON-LINE
Profesordzikiclinic.lekarz.center

E-MAILOWO
dzikiclinic@gmail.com

GODZINY PRZYJĘĆ
od poniedziałku do piątku 9.00-19.00