Lekarze
Centrum medyczne "Profesor Dziki Clinic"

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Swoje umiejętności w dziedzinie chirurgii rozwijała w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Szpitala im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, pod kierownictwem Prof. Adama Dzikiego, gdzie nadal pracuje jako starszy asystent. W roku 2010 zdała egzamin specjalizacyjny z chirurgii ogólnej. Nieustająco poszerza swoją wiedzę naukową, doskonali umiejętności i stale rozwija się zawodowo, uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach i stażach.
Z uwagi na profil Kliniki, w której pracuje zajmuje się nie tylko chirurgią ogólną, ale przede wszystkim chorobami jelita grubego (operacje nowotworów i chorób zapalnych jelit) oraz diagnostyką i leczeniem chorób proktologicznych takich jak: przetoki okołoodbytnicze, szczeliny odbytu, choroba hemoroidalna, torbiel włosowa, kłykciny kończyste i inne. Wykonuje ambulatoryjnie badania endoskopowe – anoskopię, rektoskopię oraz zabiegi skleroterapii, opaskowania (gumkowania) w chorobie hemoroidalnej.

Zdobyte doświadczenie chirurgiczne, precyzja, znajomość potrzeb pacjentów oraz odpowiedzialność stanowią doskonałą bazę do drugiej dziedziny jej działalności i pasji, jaką jest medycyna estetyczna. Jako kobieta potrafi docenić i zrozumieć jaką szansą dla pacjentek są profesjonalnie wykonane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, poprawiające nie tylko wygląd, ale również wzmacniające pewność siebie i poczucie własnej wartości. Wykonuje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego oraz mezoterapię igłową.

Połączenie kobiecej wrażliwości z medycznymi, chirurgicznym profesjonalizmem i precyzją są atutami, które doceniają pacjentki, które jej zaufały.  Została uhonorowana tytułem "Lekarz z Empatii" czym doceniono jej wyjątkowe podejście do pacjentów, a także opinię w środowisku lekarskim.

 

 

Renata Kędzia-Berut - ZnanyLekarz.pl

Umów się na wizytę

TELEFONICZNIE
579 00 99 55

NOWA LOKALIZACJA
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 9/A
90-368 Łódź

ON-LINE
Profesordzikiclinic.lekarz.center

E-MAILOWO
dzikiclinic@gmail.com

GODZINY PRZYJĘĆ
od poniedziałku do piątku 9.00-19.00